?>
صفحه اصلی
طراحی سایت
کارت تخفیف
درباره ما
تماس با ما

شهر رشت

رشت ( Rasht ) یکی از کلان‌شهرهای ایران، مرکز استان گیلان ( Guilan ) در شمال ایران ( Iran ) ، و مرکز شهرستان رشت است  و بخش‌هایی از استان‌های نزدیک است. این کلانشهر بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر ایران در بین سه استان‌های حاشیهٔ دریای کاسپین و  پرجمعیت‌ترین شهر گیلک ( Gilak ) نشین جهان ، بزرگترین سکونت گاه سواحل جنوبی دریای خزر محسوب می‌شود. رشت سومین شهر گردشگر پذیر ایران است.

شهر رشت آب و هوای معتدل کاسپین و شبه مدیترانه‌ای را دارا می باشد که فصل تابستان‌ گرم و شرجی و فصل زمستان سرد و مرطوب است. همچنین شهر رشت دارای رتبهٔ اول میزان بارش مراکز استان‌های ایران و به شهر باران شهره است. ( منبع : ویکی پدیا فارسی )

 

شهر رشت

رشت ( Rasht ) یکی از کلان‌شهرهای ایران، مرکز استان گیلان ( Guilan ) در شمال ایران ( Iran ) ، و مرکز شهرستان رشت است و بخش‌هایی از استان‌های نزدیک است. این کلانشهر بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر ایران در بین سه استان‌های حاشیهٔ دریای کاسپین و پرجمعیت‌ترین شهر گیلک ( Gilak ) نشین جهان ، بزرگترین سکونت گاه سواحل جنوبی دریای خزر محسوب می‌شود. رشت سومین شهر گردشگر پذیر ایران است.

شهر رشت آب و هوای معتدل کاسپین و شبه مدیترانه‌ای را دارا می باشد که فصل تابستان‌ گرم و شرجی و فصل زمستان سرد و مرطوب است. همچنین شهر رشت دارای رتبهٔ اول میزان بارش مراکز استان‌های ایران و به شهر باران شهره است. ( منبع : ویکی پدیا فارسی )

 

معرفی خدمات و سرویس های تیم تترو

یک پروژه زیبا و در عین حال استاندارد ، می تواند باعث جذب مشتری و افزایش آگاهی مشتریان از محصول یا خدمات شود ، گروه تترو با تحلیل هدف ها و نیاز های شما پروژه های کاربردی همراه با طراحی گرافیکی زیبا را ارایه می دهد.

تترو از افراد متخصص و با تجربه در زمینه های طراحی و پیاده سازی وب سایت ، عکاسی ، گرافیک ، تولید پکیج های جامع مالتی مدیا و برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل تشکیل شده است ، این تیم با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری مشترک گروهی ، پروژه های زیبا و حرفه ای را به شما مشتریان عرضه می نماید

تیم تترو آماده ارایه خدمات و همکاری لازم جهت ارتقا و بهبود کیفیت در زمینه کسب و کار شما می باشد، تیم ما با تکیه بر دانش و تجربیات خود پروژه های کـاربردی هـمراه با طراحی گرافـیکی زیـبا را به شما مشتریان عزیر ارائه می دهـد.

طراحی وب سایت اختصاصی از مشاوره تا راه اندازی ، طراحی اختصاصی قالب گرافیکی سایت ، قالب های حرفه ای سایت ، ثبت دامنه ، هاست ، طراحی و پیاده سازی پورتال شخصی ، پورتال شركتی و پورتال سازمانی ، طراحی سایت فروشگاهی و همچنین فعالیت در زمینه بهینه سازی و سئوی وب سایت های طراحی شده ، از جمله خدمات و فعالیتهای تیم تترو در سراسر کشور عزیزمان می باشد .

اطلاعات تماس جهت مشاوره و دریافت سفارشات

شماره های تماس : 09114353255 – 09393936222      واتساپ و تلگرام  : 09393936222

لینک های مفید سایت