?>
صفحه اصلی
طراحی سایت
کارت تخفیف
درباره ما
تماس با ما

طراحی فوری وب سایت

پکیج فوری وب سایت - ویژه و کاربردی

در صـورتی که فرصت و زمان مناسب بـرای بـرنـامه ریـزی و طـراحی وب سـایـت شخصی یا شـرکـت خـود ندارید و مـایل هستید که یک آدرس وب سایت به نام شرکت ، فروشگاه یا به نـام خودتـان داشته باشید و در جـستجوی هـای گوگل بالا باشیـد ، همچنین بـا ایـن قـابـلـیت کــه بـا ورود بـه آدرس سایت شما ، اطلاعات تماس ، تـلفـن و تصاویر محصولات شما نمایش داده می شو د ، ما به شما راهی پیشنهاد می کنیم .

شـمـا می تـوانید از پـکیج هـای وب سـایت مشاغل با تحویل فوری ( چهار روز تا یک هفته ) ما استفاده نمایید .
کـافـیست بـا بخش فـروش تیم ما تـماس بـگیرید و یـا ازطــریـق پـیام رسان خود ، مشخصات اولیه را به همراه تصاویری از شرکت فــرو شـگـاه مـحصولات ، تـولـیدات و نـمــونـه کـارهـا ،هـمـراه با شـــرح خـدمـات ، آدرس و شـبـکـه هـای اجتماعی خـود را برای ما ارسال نمایید.

پـس از تکمیل اطلاعـات و ثـبـت سـفـارش ، شـمـا می توانید آدرس سایت خـود را در تمامی امور استفاده و بر روی کارت ویزیت ، سربرگ و کاتالوگ های خود چاپ کنید.
همچنین بـعـد از گذشت زمان و در فرصت مـنـاسب شـمـا می توانید با استفاده از پکیج های مـا ، یک وب سایت جـامـع و کـامـل با گستردگی وسیع تر ، بـر روی آدرس سایت خود توسط تـیـم مـا پیاده سازی کنید.

برای دریافت نمونه کارها تماس بگیرید : مشاوره و فروش ۰۹۱۱۴۳۵۳۲۵۵ تلگرام و واتساپ ۰۹۱۱۸۴۱۵۵۴۱

وب سایت فوری -تحویل چند روزه  ,  پکیچ وب سایت مشاغل    ,  طراحی فوری وب سایت

تعرفه و مقایسه آپشن ها

معرفی خدمات و سرویس های تیم تترو

یک پروژه زیبا و در عین حال استاندارد ، می تواند باعث جذب مشتری و افزایش آگاهی مشتریان از محصول یا خدمات شود ، گروه تترو با تحلیل هدف ها و نیاز های شما پروژه های کاربردی همراه با طراحی گرافیکی زیبا را ارایه می دهد.

تترو از افراد متخصص و با تجربه در زمینه های طراحی و پیاده سازی وب سایت ، عکاسی ، گرافیک ، تولید پکیج های جامع مالتی مدیا و برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل تشکیل شده است ، این تیم با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری مشترک گروهی ، پروژه های زیبا و حرفه ای را به شما مشتریان عرضه می نماید

تیم تترو آماده ارایه خدمات و همکاری لازم جهت ارتقا و بهبود کیفیت در زمینه کسب و کار شما می باشد، تیم ما با تکیه بر دانش و تجربیات خود پروژه های کـاربردی هـمراه با طراحی گرافـیکی زیـبا را به شما مشتریان عزیر ارائه می دهـد.

طراحی وب سایت اختصاصی از مشاوره تا راه اندازی ، طراحی اختصاصی قالب گرافیکی سایت ، قالب های حرفه ای سایت ، ثبت دامنه ، هاست ، طراحی و پیاده سازی پورتال شخصی ، پورتال شركتی و پورتال سازمانی ، طراحی سایت فروشگاهی و همچنین فعالیت در زمینه بهینه سازی و سئوی وب سایت های طراحی شده ، از جمله خدمات و فعالیتهای تیم تترو در سراسر کشور عزیزمان می باشد .

اطلاعات تماس جهت مشاوره و دریافت سفارشات

شماره های تماس : 09114353255 – 09393936222      واتساپ و تلگرام  : 09393936222

لینک های مفید سایت