?>
صفحه اصلی
طراحی سایت
کارت تخفیف
درباره ما
تماس با ما

وب سایت چیست

وب سایت ( WebSite ) به فضایی در اینترنت گفته می شود که یک صفحه ( Web Page ) یا چند صفحه  را در خود جا داده ، به صورت کلی  به مجموعه ای از صفحات در فضای اینترنتی که مربوط به مکان یا سازمان خاصی هستند، وب سایت گفته می شود.

دیتا و محتویات وب سایت ها عموما بر روی سرور ( SERVER / Host ) قرار دارد و مجموعه ای از سرورها، شبکه جهانی وب ( WEB ) را تشکیل می دهند. هر سرور می تواند یک یا تعدادی سایت را در خود جای دهد.

در فضای مجازی یا اینترنت ( Internet ) هر وب سایت طراحی شده برای خود یک نام منحصر بفردی. هر سرور ( SERVER) برای آنکه از سرورهای دیگر متمایز شود و نیز هر وب سایت برای آنکه با وب سایت های دیگر فرق داشته باشد ، توسط یک شماره  یا IP مشخصی می شود.

تیم برنامه نویسی تترو آماده ارایه خدمات و همکاری لازم جهت ارتقا و بهبود کیفیت در زمینه کسب و کار شما می باشد ، در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

معرفی خدمات و سرویس های تیم تترو

یک پروژه زیبا و در عین حال استاندارد ، می تواند باعث جذب مشتری و افزایش آگاهی مشتریان از محصول یا خدمات شود ، گروه تترو با تحلیل هدف ها و نیاز های شما پروژه های کاربردی همراه با طراحی گرافیکی زیبا را ارایه می دهد.

تترو از افراد متخصص و با تجربه در زمینه های طراحی و پیاده سازی وب سایت ، عکاسی ، گرافیک ، تولید پکیج های جامع مالتی مدیا و برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل تشکیل شده است ، این تیم با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری مشترک گروهی ، پروژه های زیبا و حرفه ای را به شما مشتریان عرضه می نماید

تیم تترو آماده ارایه خدمات و همکاری لازم جهت ارتقا و بهبود کیفیت در زمینه کسب و کار شما می باشد، تیم ما با تکیه بر دانش و تجربیات خود پروژه های کـاربردی هـمراه با طراحی گرافـیکی زیـبا را به شما مشتریان عزیر ارائه می دهـد.

طراحی وب سایت اختصاصی از مشاوره تا راه اندازی ، طراحی اختصاصی قالب گرافیکی سایت ، قالب های حرفه ای سایت ، ثبت دامنه ، هاست ، طراحی و پیاده سازی پورتال شخصی ، پورتال شركتی و پورتال سازمانی ، طراحی سایت فروشگاهی و همچنین فعالیت در زمینه بهینه سازی و سئوی وب سایت های طراحی شده ، از جمله خدمات و فعالیتهای تیم تترو در سراسر کشور عزیزمان می باشد .

اطلاعات تماس جهت مشاوره و دریافت سفارشات

شماره های تماس : 09114353255 – 09393936222      واتساپ و تلگرام  : 09393936222

لینک های مفید سایت