?>
صفحه اصلی
طراحی سایت
کارت تخفیف
درباره ما
تماس با ما

کارت های تخفیف ۱۰% تا ۲۵% تترو

کارت های تخفیف ۱۰% تا ۲۵% تترو

با تترو کارت (کارت تخفیف تترو)، علاوه بر صرفه جویی قابل توجه در هزینه ها ، پکیج مورد نظر خود را سفارش دهید و از سفارش خود لذت ببرید.

با داشتن این کارت تخفیف در مراکز طرف قرارداد و یا از طریق وب سایت تترو تا سقف ۲۵ درصد تخفیف بگیرید.

در راستای ارایه خدمات بهتر و بیشتر به مشتریان عزیز تیم تترو تصمیم به راه اندازی سیستم کارت تخفیف نموده است ، در این سیستم شما به دو روش می توانید کارت تخفیف را دریافت کنید که در زیر به معرفی و توضیح هر بخش می پردازیم :

۱- دریافت کارت تخفیف از طریق سفارش پکیج در زمان جشنواره های اعلام شده :

در این روش شما نسبت به نوع پکیجی که درزمان جشنواره سفارش می دهید کارت تخفیف ۵ % ، ۱۰ % ، ۱۵ % ، ۲۰ % و ۲۵ % دریافت می کنید که می توانید آن را در سفارش بعدیتان استفاده نمایید.

۲- دریافت کارت تخفیف از فروشگاه های معتبر سطح شهر و یا برخی از فروشگاه های معتبر اینترنتی :

در این روش شما پس از خرید در فروشگاه ها مورد نظر، از فروشنده کارت تخفیف ۵ % ، ۱۰ % ، ۱۵ % ، ۲۰ % و ۲۵ % دریافت می کنید که به وسیله آن می توانید هنگام سفارش پکیج مورد نظر خود در وب سایت تترو تخفیف بگیرید.

لطفاً توجه داشته باشید تمامی سفارشاتی که در وب سایت تترو ثبت می شوند به جهت تاییدیه ثبت نهایی و شروع فرایند طراحی پکیج ، از طریق بخش فروش با خریدار (سفارش دهنده ) تماس گرفته خواهد شد، در آن زمان در صورت داشتن کارت تخفیف به کارشناس ما اطلاع دهید و کد تخفیف خود را به کارشناس ارایه دهید تا با بررسی ، تایید صحت و باطل کردن آن ،  تخفیف مربوطه را در فاکتور شما بصورت دستی اعمال نماید.

کارت های تخفیف تترو

 

معرفی خدمات و سرویس های تیم تترو

یک پروژه زیبا و در عین حال استاندارد ، می تواند باعث جذب مشتری و افزایش آگاهی مشتریان از محصول یا خدمات شود ، گروه تترو با تحلیل هدف ها و نیاز های شما پروژه های کاربردی همراه با طراحی گرافیکی زیبا را ارایه می دهد.

تترو از افراد متخصص و با تجربه در زمینه های طراحی و پیاده سازی وب سایت ، عکاسی ، گرافیک ، تولید پکیج های جامع مالتی مدیا و برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل تشکیل شده است ، این تیم با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری مشترک گروهی ، پروژه های زیبا و حرفه ای را به شما مشتریان عرضه می نماید

تیم تترو آماده ارایه خدمات و همکاری لازم جهت ارتقا و بهبود کیفیت در زمینه کسب و کار شما می باشد، تیم ما با تکیه بر دانش و تجربیات خود پروژه های کـاربردی هـمراه با طراحی گرافـیکی زیـبا را به شما مشتریان عزیر ارائه می دهـد.

طراحی وب سایت اختصاصی از مشاوره تا راه اندازی ، طراحی اختصاصی قالب گرافیکی سایت ، قالب های حرفه ای سایت ، ثبت دامنه ، هاست ، طراحی و پیاده سازی پورتال شخصی ، پورتال شركتی و پورتال سازمانی ، طراحی سایت فروشگاهی و همچنین فعالیت در زمینه بهینه سازی و سئوی وب سایت های طراحی شده ، از جمله خدمات و فعالیتهای تیم تترو در سراسر کشور عزیزمان می باشد .

اطلاعات تماس جهت مشاوره و دریافت سفارشات

تماس و دریافت سفارشات از طریق واتساپ و تلگرام

09393936222

لینک های مفید سایت